bilard-gry-mobilne

Najlepsze gry bilardowe na urządzenia mobilne

Jeżeli lubimy pograć w bilarda, ale nie mamy okazji skoczyć do pobliskiego lokalu, zawsze możemy postawić na gry mobilne. Oto pięć najlepszych gier bilardowych na urządzenia z Androidem.

8 Ball Pool

W tej grze umieszczono stoły o różnych barwach, tryb online dla wielu graczy, turnieje z maksymalnie ośmioma graczami i płytki system poziomowania. Wraz z awansem odblokowują się różne miejsca do gry w bilard, a rywalizujący gracze zdobywają Pool Coins. Można nimi płacić za udział w turniejach o wyższym rankingu. Jest to świetna gra dla osób, które lubią grać online.

Billiards City

Billiards City przypomina stare gry flashowe w bilard, zarówno pod względem mechaniki, wyglądu, jak i stylu. Jest to jedna z niewielu gier bilardowych z przyzwoitym trybem dla pojedynczego gracza. Ponadto, zawiera wiele unikalnych kształtów i konfiguracji stołów. Gra wykorzystuje system poziomów i staje się coraz trudniejsza w miarę postępów. Jest to jedna z najlepszych darmowych gier bilardowych.

Billiards Club

Jest to jedna z najprostszych i najłatwiejszych gier bilardowych na tej liście. Oferuje bardziej relaksujące wrażenia aniżeli ostrą konkurencję. Wykorzystuje zasady 8-ball. Oferuje przyzwoitą fizykę bili i widziany od góry obraz w stylu 2D. Gra obsługuje również tryb offline, dzięki czemu można grać w nią prawie wszędzie. Jest dość prosta w swojej naturze i nie ma tutaj wątku dla jednego gracza lub trybu online dla wielu graczy. Niemniej jednak jest bardzo dobrą zręcznościówką – świetną na zabicie czasu.

Kings of Pool

Jest to bilardowa gra online dla bardziej konkurencyjnych graczy. Gra wykorzystuje znakomitą mechanikę i opiera się na zasadach 8-ball. Wyświetla rankingi, ma przyzwoitą oprawę graficzną i zmyślny silnik trików. Posiada również elementy AR (rzeczywistości rozszerzonej). Kings of Pool wydaje się być jedną z tych gier, które dobrze działają w AR i przynoszą mnóstwo satysfakcji.

Real Pool 3D

Real Pool 3D to kolejna gra bilardowa, w której wiele się dzieje. Umożliwia logowanie na Facebook, dzięki czemu można grać przeciwko swoim znajomym. Co więcej, gra oferuje widok 2D i 3D, rozgrywkę online przeciwko losowym graczom, kluby społecznościowe (takie jak gildia lub klan) oraz kolekcję kijów bilardowych do zebrania. Można również zagrać w 8-ball lub Snookera. Wymaga też od gracza poświęcenia kilkudziesięciu godzin, aby dobrze wyćwiczyć rozgrywkę. Dlatego na początku może być trochę kłopotliwa. Jednak jak już uda się ją wyćwiczyć, robi się bardzo zadowalająca.