gry-vr-bilard

„Black Hole Pool” – realistyczny symulator gry w bilard

Nasmarujcie kredą swój wirtualny kij i dołączcie do rywalizacji w tym realistycznym symulatorze bilardowym, gdzie rozgrywka toczy się zarówno przeciwko AI, jak i prawdziwym zawodnikom.

Dostępny w zestawach słuchawkowych Oculus Quest i Oculus Quest 2 „Black Hole Pool” to symulator sportowy VR, który pozwala zmierzyć się z prawdziwymi osobami, jak i sztuczną inteligencją. Gracze mogą toczyć pojedynki w realistycznych rozgrywkach bilardowych, grając we własnej sali bilardowej.

Dostarczona przez EagerLogic Ltd. gra „Black Hole Pool” zawiera dziewięć różnych gier w bilard, z których każda charakteryzuje się realistyczną fizyką. Wysyłając zaproszenie, można grać z przyjaciółmi i członkami rodziny albo rzucać wyzwanie przypadkowym nieznajomym. Można znaleźć graczy online albo doskonalić swoje umiejętności we własnym tempie – w trybie praktyki.

Co więcej, dzięki niedawnej aktualizacji gracze mogą też rzucać wyzwania „graczom”  AI, co jeszcze bardziej podsyca wrażenia uzyskiwane z rozgrywki.

Istnieje też możliwość oglądania ulubionych filmów z YouTube i wyświetlania ich na ekranie telewizora. Jakby tego było mało, w trakcie tworzenia swojego produktu EagerLogic skonsultował się z również profesjonalnymi bilardzistami – w celu zapewnienia graczom jak najbardziej autentycznych wrażeń ze zmagań na zielonym, wirtualnym stole.

Symulator powstawał pod okiem profesjonalnych bilardzistów

Jak informuje EagerLogic, stworzenie wysoko zaawansowanej fizyki było jednym z najważniejszych celów deweloperów. Firma zaangażowała do projektu profesjonalnych graczy bilardowych, aby czerpać inspirację z ich doświadczeń. Jak dodaje EagerLogic, po niezliczonych godzinach ciężkiej pracy wspólnie udało się wcielić projekt w życie.

W ciągu ostatnich kilku lat na rynku pojawiło się wiele gier sportowych VR, które trafiły w ręce użytkowników ​​gogli Oculus Quest. Biorąc to pod uwagę, „Black Hole Pool” reprezentuje odświeżającą zmianę tempa i zupełnie inne wrażenia z gry w porównaniu do tenisa stołowego, czy symulatorów boksu, które dostępne są na samodzielnych zestawach słuchawkowych.

„Black Hole Pool” jest już dostępny w zestawach słuchawkowych Oculus Quest i Oculus Quest 2 za pośrednictwem Oculus App Lab i SideQuest. A dla osób, które zastanawiają się nad zakupem tego symulatora, EagerLogic przygotowało bezpłatną wersję demonstracyjną.

Natomiast odwiedzając gameclash.pl, dowiesz się, jakie są najlepsze gry sportowe na PC.