Najlepsze miejsca do gry w bilard w Polsce

Idealne rozwiązanie dla maniaków bilarda to posiadanie własnego stołu bilardowego w domowym zaciszu. Ciężko jednak wcisnąć solidny stół do gry w bilard w wybrane pomieszczenie, jeśli mieszka się w niewielkim mieszkaniu w bloku. Na szczęście w Polsce funkcjonują świetne kluby bilardowe i dzisiaj opiszemy kilka z nich.

Klub Bilboard Warszawa

Fantastyczne miejsce na mapie Warszawy oferujące możliwość zagrania w poola i snookera. Coś dla siebie znajdą zarówno doświadczeni, jak i początkujący goście. Praktyczna odległość między stołami, miła atmosfera, dobre napoje – liczne zalety przyciągają w to miejsce wielu graczy. Wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na przestrzeń, która zapewnia swobodę niezależnym zespołom graczy.

Klub Billboard mieści się przy ul. Marcina Kasprzaka. Jeśli chcesz być na bieżąco z organizowanymi na miejscu wydarzeniami, zajrzyj na Facebooka klubu.

Zakręcona Bila Poznań

Znajdujący się przy ulicy Ratajczaka klub bilardowy Zakręcona Bila kusi atrakcyjnymi cenami i świetną atmosferą. Warto wspomnieć, że klub funkcjonuje w Poznaniu od końca lat dziewięćdziesiątych! Od tamtej pory zyskał pokaźne grono stałych bywalców. Ludzie w opiniach pozytywnie oceniają klimat tego miejsca, a o to przecież chodzi, by grze towarzyszyła świetna atmosfera!

Freeball Szczecin

Świetną atmosferę, miłą obsługę i fajnej jakości stoły z kijami posiada również klub Freeball zlokalizowany w Szczecinie pod adresem: Andrzeja Struga 44. Atutem tego miejsca jest duża ilość stołów do gry w snookera lub bilard. Oprócz bilarda na miejscu są także stanowiska do gry w pokera i wiele innych, przez co miejsce tętni życiem. Świetne miejsce dla doświadczonych graczy i dla początkujących amatorów.

Irishman Bilard & Pub Wrocław

Miejsce, gdzie można posiedzieć przy dobrym piwie i w miłej atmosferze. Wrocław sam w sobie jest atrakcyjnym miastem, ale na partyjkę bilarda zawsze warto wyskoczyć. Ten cieszący się znakomitymi opiniami klub bilardowy mieści się w podziemiach przy ul. Jana Pawła II. Jest klimat!

W ostatnich miesiącach kluby bilardowe w Polsce zmagały się z przestojem wynikającym z pandemii. Obecnie wszystko wraca do normy. Warto z tego skorzystać! A Wy macie swoje ulubione kluby do gry w bilard?